iFolklorní Strážnice 2021

Online festival pro všechny milovníky lidových písní a tanců je opět zde! Mezinárodní folklorní festival Strážnice, který se společně s festivalem Dětská Strážnice koná každoročně na konci června na jihu Moravy, se opět uskuteční formou online vysílání na www.ifolklor.cz, na sociálních sítích Facebook a na YouTube.

V loňském roce shlédlo iFolklorní Strážnici před 170 tisíc lidí. Letošní ročník opět nabídne profily folklorních kolektivů, vybrané oceněné pořady z minulých ročníků strážnického festivalu i speciální střihový pořad Laureátů MFF. „Novinkou jsou medailony osobností folklorismu – velkého českého muzikanta Zdeňka Bláhy, národopisné pracovnice Marie Pachtové z Vyškova a tanečníka a dramaturga Jana Miroslava Krista“, uvedla Magdalena Múčková za spolek iFolklor. „K dalším novinkám patří online degustace, folklorní rozcvičky i vědomostní soutěž v režii Vojenského uměleckého souboru Ondráš z Brna“.

Vysílání iFolklorní Strážnice 2021 nabízí pořady v úzké spolupráci s Národním ústavem lidové kultury ve Strážnici.  Ve sdíleném vysílání uvidíte také předtočené pořady z produkce NÚLK a TV NOE, dlouholetého mediálního partnera festivalu.

Předchozí

Šly panenky silnicí

iFolklorní Strážnice 2021 začíná

Následující
Enable Notifications OK No thanks