Kašava hraje, tančí a zpívá už 45 let


Valašský soubor Kašava působí na Zlínsku od roku 1971. Věnuje se zpracování folklorního a zvykoslovného materiálu ze západního a jižního Valašska a částečně také z přilehlých oblastí: luhačovického Zálesí a východní Hané. Repertoár souboru tvoří vedle jednotlivých tanců scénická hudebně-tanečně-dramatická pásma. V rámci slavnostního představení u příležitosti 45. výročí souboru se v dubnu 2016 na prknech zlínského divadla předvedly všechny generace, které v souboru působí – od dětských kroužků, přes dvě cimbálové muziky, sólové zpěváky, tanečníky Mladé Kašavy, „velkého“ souboru až po starší generaci tzv. hOLD STÁŘí. 

(2016, 135 minut)

Koupit vstupenky

Základní vstupenka (90 Kč)
Zakoupením získáte unikátní kód, který vám uvedený pořad odemkne (můžete jej zhlédnout i opakovaně – kdykoliv po dobu 7 dní od premiéry). Polovina zisku jde účinkujícím.
Vstupenka s větší podporou (140 Kč)
Zakoupením získáte unikátní kód, který vám uvedený pořad odemkne (můžete jej zhlédnout i opakovaně – kdykoliv po dobu 7 dní od premiéry). K polovině zisku ze základního vstupného účinkujícím pošlete ještě 50 Kč navíc.


Zhlédnout film

Už máte vstupenku? Všechna videa iFolklorního kina jsou vám k dispozici 24 hodin denně na platformě Streamio »

Předchozí

Novoroční koleda s fanfrnochem

Milostné zpívání

Následující
Enable Notifications OK No thanks