Milostné zpívání


Pořad o lásce v písních z moravské strany Bílých Karpat. Horňácké slavnosti 2016.

O různých podobách nejušlechtilejšího lidského citu zpívá Sboreček žen z Lipova, CM P. Galečky, Jana a Jan Karáskovi, Vlasta Grycová a CM Vlasty Grycové, ženský sbor Netáta,  a autor pořadu Pavel Popelka. 

Pořad o lásce v písních z moravské strany Bílých Karpat. O jejich různých podobách zpívá a hraje Sboreček žen z Lipova, Horňácká cimbálová muzika Petra Galečky, Jana a Jan Karáskovi, Vlasta Grycová s svou cimbálovou muzikou (prim Anna Přikrylová) a ženský sbor Netáta ze Strání. Láska nikdy nebyla citem určeným na odiv veřejnosti, láska je projev intimní, se kterým si člověk vyprávěl ve svém nitru, a proto milostné písně jsou často jenom zazpívaným pocitem. A protože o lásce a jejích všemožných podobenstvích může nejlépe vyprávět její věrná přítelkyně píseň, je proto i tak mnoho písní o lásce.

(2016, 70 minut)

Koupit vstupenky

Základní vstupenka (90 Kč)
Zakoupením získáte unikátní kód, který vám uvedený pořad odemkne (můžete jej zhlédnout i opakovaně – kdykoliv po dobu 7 dní od premiéry). Polovina zisku jde účinkujícím.
Vstupenka s větší podporou (140 Kč)
Zakoupením získáte unikátní kód, který vám uvedený pořad odemkne (můžete jej zhlédnout i opakovaně – kdykoliv po dobu 7 dní od premiéry). K polovině zisku ze základního vstupného účinkujícím pošlete ještě 50 Kč navíc.


Zhlédnout film

Už máte vstupenku? Všechna videa iFolklorního kina jsou vám k dispozici 24 hodin denně na platformě Streamio »

Předchozí

Kašava hraje, tančí a zpívá už 45 let

TS Hradišťan: Na plese národů Rakouska-Uherska

Následující
Enable Notifications OK No thanks