Pil sem včéra, pijem dneska… aneb víno nebo slivovicu?


Záznam premiérového koncertu strážnické CM Danaj a jejich hostů

Devatenáct let, vždy o velikonoční neděli, pro své příznivce připravila cimbálová muzika Danaj ze Strážnice nový premiérový pořad. Kromě svých sólistů Jana Gajdy a Magdaleny Múčkové a Malé taneční skupiny se za ta léta ve strážnickém kulturním stánku představily stovky dalších účinkujících, kteří k danému tématu měli co říct, zahrát, zazpívat či zatancovat Jeden z nejpovedenějších koncertů se datuje do roku 2010 a jeho náplní bylo zásadní téma i otázka. Svoji pravdu tentokrát kromě výše zmíněných obhajovala CM Soláň se svými sólisty Pavlem Ptáčkem a Myšou Bařinovou a její tanečníci, SLPT Danaj a CM Krepina a tohoroční hosté Luboš Holý, Jožka Severin, Jan Gajda st., Pavel Múčka, Jan, Jan ml., Pavel a Liselotte Rokytovi, Lenka Gajdová a Dáša Geržová. Takže – víno nebo slivovicu?

(2010, 152 minut)

Koupit vstupenky

Základní vstupenka (90 Kč)
Zakoupením získáte unikátní kód k jednorázovému zhlédnutí uvedeného pořadu (platí 7 dnů od premiéry), polovina zisku jde účinkujícím.
Vstupenka s větší podporou (140 Kč)
Získáte unikátní kód k jednorázovému zhlédnutí uvedeného pořadu (platí 7 dnů od premiéry), k polovině zisku ze základního vstupného účinkujícím pošlete ještě 50 Kč navíc.


Zhlédnout film

Už máte vstupenku? Všechna videa iFolklorního kina jsou vám k dispozici 24 hodin denně na platformě Streamio »

Předchozí

Česká mše vánoční (TS Hradišťan)

Novoroční koleda s fanfrnochem

Následující