Program vysílání

Sledujte na facebookové stránce iFolklor.cz, Festival Strážnice nebo na YouTube kanále iFolklor.

Stáhněte si kompletní program v PDF».

Pátek 26. 6. 2020
20:00 Zahájení
Věčně mladý Danaj a muzikanti / Strážnice
Magdalena Múčková / iFolklor.cz
Martin Šimša / NÚLK
20:15 Slovo ministra kultury ČR Lubomíra Zaorálka
20:20 CM Strážničan / Strážnice
21:00 Zahraniční okénko
21:30 Folklorní soubor Gaudeamus / Praha
22:00 Ženský sbor Čečera / Starý Hrozenkov
22:30 VUS Ondráš / Brno
23:00 CM Harafica / Uherské Hradiště
23:30 Jednou budu králem / dokumentární film
00:50 Chodíval Matúšek / filmová balada ze Strání
Sobota 27. 6. 2020
9:00 Folk it / Folklorní rozcvička
9:30 CM Zádruha / Dolní Bojanovice
10:00 Marian Friedl, RukyNaDudy / Frenštát pod Radhoštěm
Grunik / Ostravice
10:30 Konrádyho dudácká muzika / Domažlice
11:00 Spjevule ze Skalice / Slovensko
11:20 Újezdská Rozmarýna / Újezd u Brna
Začanští mužáci / Žatčany
11:30 Domažlická dudácká muzika / Domažlice
12:00 Lidová čítanka Jiřího Jilíka
12:30 Lidová muzika Jara / Praha
13:00 Pěvecká skupina BLAženky / Vsetín
13:30 Folk it / Folklorní rozcvička
14:00 CM Stanislava Gabriela / Babice
14:30 Pramínek / Jihlava
15:00 Soubor lidových písní a tanců Žerotín/ Strážnice
15:15 Folklorní soubor Bystřina / Zliv
15:30 CM Kašava s primášem Petrem Králem / Zlín
16:00 Plzeňský lidový soubor Mladina / Plzeň
16:30 Horňácká cimbálová muzika Petra Galečky / Lipov
Sboreček žen z Lipova / Lipov
17:00 CM Prespolan / Brno
Musica Balkanika / Brno
17:30 Malá česká muzika Jiřího Pospíšila / Praha
18:00 Folklorní soubor Haná / Velká Bystřice
CM Záletníci / Velká Bystřice
Hanácký mužský sbor Rovina / Olomouc
18:30 Folklorní soubor Včelaran / Bílovice u Uh. Hradiště
19:00 Zahraniční okénko
19:30 Ženský sbor Koňadra / Vracov
CM Friška / Kyjov
20:00 Národopisný soubor Kohoutek / Chrudim
20:30 Folklorní soubor Šmykňa / Ostrava
21:00 CM Šmytec / Brno
21:25 Juraj Hamar: Slovenské frazeologizmy v kontextu koronakrize / Slovensko
21:30 SĽUK / Slovensko
22:00 Horňácká cimbálová muzika Romana Sokola / Velká nad Veličkou
22:30 VUS Ondráš: Příběhy tancem vyzpívané
23:50 Galerie tradic / nemateriální statky tradiční lidové kultury ČR
00:50 Strážnice 1948 kamerou krajanů z Ameriky / němý film
Neděle 28. 6. 2020
9:00 Folk it / Folklorní rozcvička
9:20 Zahraniční okénko
9:30 CM Bukovinka / Bystřice pod Hostýnem
Valašský soubor písní a tanců Rusava / Bystřice pod Hostýnem
10:00 Pošumavská dudácká muzika / Strakonice
10:30 CM Jury Petrů / Kyjov
Mužský sbor / Kyjov
Taneční skupina Pajtáši / Kyjov
Zpěvulenky / Čeložnice
11:00 CM Kyničan / Moravské Knínice
Mužský sbor a chasa / Moravské Knínice
11:30 Horňácká cimbálová muzika Kubíci / Velká nad Veličkou
12:00 Lidová muzika z Chrástu / Chrást
12:30 CM Jagár / Havířov
13:00 CM Danaj / Strážnice
CM Pavla Múčky / Strážnice
13:30 CM Ženičky / Hluk
Ženský sbor Klebetnice / Hluk
14:00 Banda / Slovensko
14:30 CM Ohnica / Uherské Hradiště
15:00 Folklorní soubor Rokytí / Rokycany
Malá lidová muzika Rokytka / Rokycany
15:30 Kapela Lipka / Jablunkov
16:00 Zakončení
Soubor lidových písní a tanců Danaj / Strážnice
Soubor lidových písní a tanců Žerotín / Strážnice
Folklorní soubor Demižón / Strážnice
Magdalena Múčková / iFolklor.cz
Martin Šimša / NÚLK
Enable Notifications OK No thanks